Виробники

Flussonic FLUSSONIC
Компанія Flussonic більше десяти років займається розробкою програмного забезпечення для транскодування, доставки та збереження потокового відео. Його використовують більш ніж у ста країнах світу для організації IPTV, VSaaS, бродкастингу та інших проектів, пов’язаних з транспортуванням відео в мережі.
 Cisco-Logos-HD CISCO
Cisco Systems – світовий лідер в галузі мережевих технологій та рішень. Широкий спектр високоякісного обладнання дозволяє вирішити величезний перелік завдань для побудови мереж будь-якого рівня: від комп’ютерної мережі невеликого офіса до магістральних систем глобального масштабу.
Рішення компанії Cisco – взірець для інших компаній галузі і потужний драйвер розвитку мережевих технологій у світі.
oaap_dahua-1 DAHUA TECHNOLOGY
Dahua Technology– один з провідних постачальників продуктів та рішень у світовій індустрії відеонагляду. Асортимент компанії пропонує продукцію найвищого рівня якості з використанням новітніх технологій і складається як з апаратного, так і з програмного забезпечення. Використання продукції Dahua в Україні дозволяє створювати масштабні системи відеонагляду (централізовано ними керувати на налаштовувати), які використовуються на підприємствах, в будівельній галузі, в транспорті, на вулицях (денний та нічний режим) і т.п.
oaap_dahua-1 D-LINK
D-Link– Згідно із дослідженнями, проведеними аналітичною компанією Synergy Research Group, D-Link займає перше місце в світі за об’ємом
продажу обладнання в споживацькому секторі ринка мережевого обладнання. 127 регіональних офісів D-Link здійснюють продаж та підтримку обладнання на території більш ніж 100 країн світу. В компанії працює більше 20000 співробітників. Починаючи з 2005р, річний товарообіг компанії перевищує $1 мільярд доларів.
D-Link володіє патентами та авторськими правами на ряд унікальних розробок, серед яких компьютерні чіпи ASIC, технологічний дизайн, програмне забезпечення та інша інтелектуальна власність. Принципи організації керування виробництвом, які використовує компанія, відмічені сертифікатом системи менеджмента якості ISO 9001 та сертифікатом системи екологічного менеджмента ISO 14001.
Edge-Core11 TP-LINK
Заснована в 1996 році, компанія TP-Link — світовий лідер серед постачальників Wi-Fi роутерів для дому та офіса і один з найбільших виробників мережевого обладнання для малого та середнього бізнеса. Вже Понад 25 років компанія допомагає мати доступ до інтернету мільйонам людей в 170 країнах світу та 10 років поспіль стабільно займає перше місце в світі з продажів споживацьких WLAN-пристроїв. Продукція TP-Link продається в більш як 170 країнах світу і обслуговує сотні мільйонів людей по всьому світу.
Завдяки власним центрам розробки і заводам TP-Link забезпечує надійність і високу якість продукції що виробляється в широкому ціновому діапазоні. Відповідно до зростання попиту на бездротове підключення, компанія продовжує розвиток, і також пропонує рішення для «розумного будинку».
 Extreme_Networks_logo_-_new EXTREME NETWORKS
Extreme Networks телекомунікаційна компанія, заснована у 1996 році для просування технології передових рішень Ethernet і розвитку стандарту Ethernet. Велика кількість стандартів Ethernet у галузі масштабування мережі, забезпечення якості обслуговування, швидкого відновлення, є відкритими патентами Extreme Networks.
Extreme Networks пропонує дротові та бездротові мережеві рішення, які відповідаються вимогам сучасного мобільного світу з переміщенням користувачів та пристроїв, а також міграцією віртуальних машин як всередині ЦОД, так і за його межі — у хмару. Використання єдиної операційної системи ExtremeXOS дозволяє створювати передові рішення, як для операторів зв’язку, так і для мереж ЦОД та локальних/кампусних мереж.
oaap_hikvision HIKVISION
Hikvision — один з провідних постачальників продуктів відеоспостереження на світовому ринку для більш ніж 2400 партнерів у 155 країнах (включаючи Україну) та регіонах. Продукти та рішення компанії широко застосовуються для різних галузей (промислові, транспортні, торгово-розважальні, спортивні, будівельні та інші) та у відомих об’єктах по всьому світу, включаючи Олімпійський стадіон в Пекіні, Шанхай Експо, Філадельфійські безпечні спільноти США, Сеул безпечне місто у Південній Кореї та багато інших.
HP HEWLETT PACKARD (HP)
Hewlett-Packard (HP) – одна з найбільших американських компаній у сфері інформаційних технологій, постачальник апаратного та програмного забезпечення для організацій та індивідуальних споживачів. Виробляє сервери, системи зберігання даних, мережі зберігання даних, мережеве обладнання, конвергентні системи, а також займається побудовою хмарних інфраструктур, системною інтеграцією та розробкою програмного забезпечення для організацій.
 Logo-Infomir INFOMIR
Infomir — це група компаній, основною спеціалізацією якої є розробка, проектування, виробництво і супровід обладнання та клієнтських пристроїв для послуг IPTV, OTT та VoD.
Infomir – це компанія з багаторічним досвідом. Висока якість продукції та широкий функціонал забезпечили лідируючі позиції на ринку України. Особливістю компанії Infomir є повний цикл виробництва, а саме: аналіз ринка, проектування продукту, промисловий дизайн, розробка ПЗ, виробництво, допомога в інтеграції, сервісна підтримка.
 2000px-Juniper_Networks_logo.svg  
JUNIPER
Компанія Juniper Networks відома в Україні передусім як передовий розробник телекомунікаційного обладнання для провайдерських мереж. Окрім цього, компанія пропонує програмне та апаратне рішення для корпоративного та державного секторів, постачальник хмарних сервісів та ЦОД. Компанія вважається одним із світових лідерів галузі. Обладнання Juniper Networks замовники у всьому світі цінують за масштабованість, високу продуктивність, надійність, безпеку та гнучкість.
 Linksys_black  LINKSYS
Є структурним підрозділом компанії BELKIN INTERNATIONAL. Продуктова лінійка представлена високоякісним бездротовим та дротовим мережевим обладнанням для корпоративного сектора та домогосподарств.
MCP Solutions DELL TECHNOLOGIES
Dell — американська корпорація. Компанія розробляє, виробляє, продає та обслуговує широкий перелік серверів, пристроїв зберігання даних (СЗД, NAS), мережевого обладнання, комп’ютерних периферій.
Microsoft MICROSOFT
Microsoft — транснаціональна компанія по виробництву пропрієтарного програмного забезпечення для різного роду обчислювальної техніки — персональних комп’ютерів, ігрових приставок, КПК, мобільних телефонів та інше. На сьогоднішній день корпорація продукує широкий перелік програмних та апаратних продуктів. Найбільш розповсюджені — операційна система Microsoft Windows, веб-браузер Internet Explorer, пакет офісних програм Microsoft Office, середовище розробки Visual Studio. Основним завданням Microsoft в Україні є розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів компанії, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів.
noisypeak.svg NOISYPEAK
Noisypeak — постачальник передових рішень для передачі відео по ІР-мережам для ТБ а також для корпоративних, урядових, професійних спортивних та освітніх додатків. Ключовими рішеннями компанії є пристрої обробки відеопотоків та хмарна служба кодування відео cloud.noisypeak.com. Клієнти всього світу (понад 50 клієнтів у 22 країнах) використовують рішення Noisypeak для відео-трансляцій, інтернет-телебачення(IPTV, OTT), відеонагляду за безпекою та інше. Основною технологією Noisypeak є Uniform Encoding Engine (U-EN2), яка масштабує від 1 до 32 GPU. Рішення щодо кодування відео, надані Noisypeak, забезпечують плавну високоякісну доставку відео 4K / HEVC практично з будь-якого джерела у широкий діапазон підключених пристроїв через інтернет та мобільні мережі. Особлива увага приділяється підтримці прийнятих в галузі протоколів та стандартів, включаючи MPEG2, H.264, H.265 / HEVC, MPEG-DASH, HLS, RTMP, SPTS / MPTS та різних DRM-систем.
CORDAC
Компанія Cordac Ukraine — це український виробник у галузі оптоволоконних рішень. Є компанією «повного циклу», Cordac Ukraine розробляє, виробляє та реалізовує широкий асортимент продукції: оптичні пасивні компоненти, компоненти для військово-промислового комплексу класу MILITARY та оптоволоконний кабель.
huawei.svg HUAWEI
HUAWEI TECHNOLOGIES CO. LTD. — одна з найбільших світових компаній у галузі телекомунікацій; провідний світовий постачальник інфокомунікаційних рішень, мета якого — збагачення життя людей через спілкування. Huawei займається виробництвом обладнання бездротових мереж, базових мереж, мережевих пристроїв, терміналів.
У співпраці з операторами зв’язку компанія Huawei побудувала вже понад 1500 мереж, завдяки чому третина Землі отримує доступ до інтернету. Huawei допомагає створювати гнучкі мережі, в тому числі на основі відкритих хмарних платформ, тим самим підвищуючи ефективність операцій та сприяє динамічному впровадженню інновацій у таких сферах як безпека міст, фінанси, транспорт та енергетика…